Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

36-річний житель Рівненського району може сісти за ґрати за побиття до смерті товариша

18 січня 2017

Рівненською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням факту нанесення тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого.

Попередньо встановлено, що 8 січня 2017 року в помешканні 41- річного жителя с. Корнин виник конфлікт останнього із 36-річним гостем, який переріс у бійку. Господар умисно наніс своєму знайомому в область голови не менше десяти ударів, які виявилися несумісними із життям.

Як встановлено згодом судмедекспертизою, смерть настала внаслідок внутрішньочерепної травми з крововиливами.

У ході спілкування з правоохоронцями господар свою вину заперечував. Стверджував, що його гість тривалий час хворів та тілесні ушкодження отримав раніше, тому і помер. Однак органом досудового розслідування здобуто беззаперечні докази того, що множинні травми голови потерпілому заподіяно незадовго до його смерті саме господарем, який, до того ж, перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Останньому за погодженням із процесуальним керівником повідомлено про підозру у вчиненні злочину, що передбачене ч.2 ст.121 КК України (тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть). Після чого, негайно за клопотанням Рівненської місцевої прокуратури до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без обрання альтернативного запобіжного заходу – застави та поміщено до Рівненського слідчого ізолятора.

За вчинення тяжкого злочину підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

На даний час досудове розслідування вказаного кримінального провадження триває.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури