Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

7 років за гратами проведе чоловік за розбійні напади на двох жінок

25 червня 2020

Рівненською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 35-річного чоловіка, який скоїв розбійні напади на жінок.

Подія сталась 12 березня 2020 року в місті Рівне. Так, раніше судимий за умисне вбивство, грабіж та розбій, житель Луганщини, накинувся на 64-річну місцеву жительку, схопив її за шию та розпочав душити за горло, внаслідок чого повалив на землю та погрожуючи вбивством, зірвав з неї золоті прикраси, а також відкрито заволодів сумкою, в якій знаходився гаманець з грошовими коштами.

Продовжуючи свої злочинні дії, зловмисник через двадцять хвилин, аналогічним способом вчинив повторний розбійний напад на 50-річну Рівнянку, та під час нападу відкрито викрав у жінки шкіряну сумку, в якій знаходилися належні їй мобільні, а також гаманець з грошовими коштами.

Вироком Рівненського міського суду особу визнано винною за ч. 2 ст. 187 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років із конфіскацією майна.

На даний час вирок суду законної сили не набрав, проте до його вступу  в законну силу обвинувачений перебуватиме під вартою.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури