Рівненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Чоловіка судитимуть за незаконну порубку дерев

03 лютого 2021

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування та скеровано до Рівненського районного суду обвинувальний акт стосовно 31-річного жителя с. Корнин Рівненського району за фактом незаконної порубки дерев у захисних лісових насадженнях, що спричинило тяжкі наслідки ( ч. 4 ст. 246 КК України).

Так, у грудні 2020 року чоловік, не маючи передбаченого законом спеціального дозволу на проведення порубки лісу, у лісовому масиві неподалік села Велика Омеляна, Рівненського району зрізав  дерева породи «дуб», «акація» та «в’яз», чим  завдав шкоди державі на майже 70 тис грн.                 

За вчинення зазначеного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 7 років із застосуванням спеціальної конфіскації засобу вчинення злочину – автомобіля.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається  невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури