Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Ґвалтівнику оголошено про підозру та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою

12 серпня 2019

Завдяки злагодженим діям працівників Рівненської місцевої прокуратури та Рівненського ВП ГУНП в області, за результатами ряду проведених слідчих дій, було викрито особу ґвалтівника, який протягом останніх шести років знущався над жінками та ґвалтував їх на території м.Рівне. Свою злочинну діяльність вказана особа, зазвичай, здійснювала на території Рівненського гідропарку та поблизу стадіону Авангард. 

Ним виявився 30-ти річний місцевий мешканець, який характеризується як зразковий сім’янин, батько малолітньої дитини і має позитивні відгуки за місцем роботи. Тому саме ці обставини не були враховані під час досудового розслідування у кримінальних провадженнях, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактами вчинення дій сексуального характеру відносно жертв, у зв’язку із чим досудове розслідування тривало довгий час та не можливо було встановити особу винного в коротші строки.

Доказами, які є достатніми та були використані прокурором під час складання підозри за шістьма епізодами злочинної діяльності, були речові докази, вилучені в ході оглядів місць події та які містили на собі ряд необхідних слідству даних, низка судових експертиз, а також проведені із потерпілими допити та слідчі експерименти, тощо.

Тому, 10.08.2019 після оголошення та вручення підозри рівнянину, суд, надавши оцінку всім обставинам справи та дослідивши матеріали, врахувавши ризики як такі, що доведені прокурором в повному обсязі, обрав запобіжний захід останньому у виді тримання під вартою без права внесення застави, стоком на 60 днів.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває та проводяться слідчі дії, з метою встановлення обставин події та виявлення інших епізодів злочинної діяльності особи, яка на даний час утримується в СІЗО.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури