Рівненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Інформація для прокурорів, які мають бажання бути обраними зборами прокурорів Рівненської окружної прокуратури делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів

20 липня 2021

До 22 липня 2021 року проводиться прийом документів від прокурорів Рівненської окружної прокуратури, які бажають бути обраними на зборах прокурорів Рівненської окружної прокуратури делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурор Рівненської окружної прокуратури, який сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Такі кандидати до 12 години 22 липня 2021 року мають подати інформаційну довідку про себе за встановленим зразком. Заповнену довідку надати прокурору Рівненської окружної прокуратури Прокопчук О.В. (м. Рівне, вул. Гарна, 29, тел.62-09-52).

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів, прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься.

Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщуватися на веб-сайті Рівненської окружної прокуратури у міру надходження інформаційних довідок та остаточно – не пізніше 22 липня 2021 року.

Матеріали Рівненської окружної прокуратури