Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

На Рівненщині викрито працівницю одного із Центрів первинної медико-санітарної допомоги, яка на постійній основі вимагала неправомірну вигоду від медичної сестри

21 червня 2019

Завдяки результативним скоординованим заходам працівників Рівненської місцевої прокуратури, Управління Служби безпеки України в Рівненській області, слідчих Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області припинено протиправну корупційну діяльність службової особи одного із Центрів первинної медико-санітарної допомоги в області.

Встановлено, що працівник відділу кадрів вимагала та отримала від медичної сестри неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів на загальну суму 60 тис.грн. за невчинення в її інтересах дій, пов’язаних з реальним обліком робочого часу, не вжиття заходів до звільнення останньої з роботи, у зв’язку з постійною відсутністю на робочому місці.   

Особу затримано у порядку ст. 208 КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 3 ст. 368 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. 

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні триває та здійснюється слідчими СВ Рівненського РВ ГУНП в Рівненській області за процесуального керівництва прокурорів Рівненської місцевої прокуратури.  

 

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури