Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Невчасно подав декларацію – тепер сплатить штраф

24 вересня 2020

За участі прокурора Рівненської місцевої прокуратури, судом за результатами розгляду 2 протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язаних з корупцією, передбачених  ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), притягнуто до адміністративної відповідальності колишнього  начальника відділення соціально-психологічної служби  відділу соціально-психологічної роботи однієї із установ виконання покарань на території Рівненського району.

Встановлено, що вказаний посадовець у зв’язку із припиненням діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування несвоєчасно подав, без поважних причин, кілька декларацій.

Постановою Рівненського районного суду протоколи об’єднано в одне провадження та колишнього посадовця визнано винним у вчиненні вказаних адміністративних правопорушень та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Загалом, упродовж поточного року Рівненською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді 65 протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язаних з корупцією. Завдяки принциповій позиції прокурорів по всіх протоколах правопорушників визнано винними, та по 62 з них накладено стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 34 000грн.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури