Рівненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Організація роботи з питань доступу до публічної інформації

15 березня 2021

Приймання запитів та надання інформації

Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться в кабінеті прокурора Рівненської окружної прокуратури, що знаходиться на 1 поверсі приміщення Рівненської окружної прокуратури на вулиці Гарній, 29, (каб. 5).
Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.

Запити на інформацію подаються на:
•тел/факс: 62-09-52, тел.: 26-74-41;
•адресу електронної пошти: public.rivne@pro.gov.ua
•особисто на прийомі

Запит на інформацію має містити (стаття 14 Закону):
•ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
•загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
•підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію прокуратурою Рівненської області розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у кабінеті № 5 Рівненської окружної прокуратури та на даному веб-сайті.

У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту прокурором окружної прокуратури, який надає копію запиту особі, що його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно