Рівненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Підозрюваний у крадіжках та грабежах перебуватиме під вартою

15 квітня 2022

За процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратури Рівненський  міський суд відправив під варту на 60 діб без права внесення застави чоловіка, якого підозрюють у 4 крадіжках та 2 грабежах, вчинених в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 186 КК України).

За даними слідства, у період з 15 по 26 березня 37-річний рівнянин чотири рази таємно, скориставшись відсутністю спостереження за ним з боку працівників та відвідувачів магазинів Рівного, з торгівельних полиць викрав 77 плиток шоколаду та 2 пари кросівок.

Крім того, 17 та 26 березня 2022 року, враховуючи «позитивний» досвід вчинених попередньо крадіжок, знов з’явився у цей же магазин і викрав з полиць магазину ще 97 плиток шоколаду. Однак, незаконні дії чоловіка було викрито працівниками магазину, які і викликали працівників.

Також встановлено, що цей рівнянин вже не раз потрапляв в поле зору правоохоронців, при цьому наразі в міському суді розглядаються інші обвинувальні акти щодо обвинувачення його у вчиненні інших умисних корисливих злочинів проти власності.

З огляду на воєнний стан в країні, відповідати особі доведеться з врахуванням усієї суворості закону.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальному покаранню, доки  її вину  не буде  доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Рівненської окружної прокуратури