Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Повідомлено про підозру особі, яка залишила без стороннього догляду свою новонароджену дитину у небезбечному для життя стані

22 жовтня 2019

Рівненською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 19-річній жительці Гощанського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 135 КК України (завідоме залишення без стороннього догляду матірю своєї новонародженої дитини).

В ході досудового розслідування слідчими СВ Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області встановлено, що 13.10.2019 жінка, з метою власного відпочинку, залишила в гуртожитку, де тимчасово проживала, без будь-якого строннього догляду свого новонародженого сина з наявними на ньому тілесними ушкодженнями.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне з’ясування всіх обставин події та вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

 

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається  невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури