Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Повідомлено про підозру особі, яка збувала психотропну речовину

22 червня 2020

За погодженням з Рівненською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру жителю с. Шубків Рівненського району Рівненської області, який здійснював збут психотропної речовини на території Рівненського району Рівненської області.

Так, 19.06.2020 в ході проведення слідчих (розшукових) дій було задокументовано незаконний збут психотропної речовини чоловіком 1978 року народження іншій особі на території с. Шубків Рівненського району Рівненської області, в результаті чого дана особа була затримана в порядку ст. 208 КПК України та відносно неї в подальшому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Крім того, під час обшуку за місцем проживання останнього було виявлено речовину схожу на вибухову та незаконний посів коноплі у кількості 254 рослини.

На даний час чоловік підозрюється у вчиненні злочину, що передбачений ч. 1 ст. 307  КК України (незаконний збут психотропної речовини).

За вчинення даного злочину особа може отримати покарання у вигляді позбавлення волі строком від 4 до 8 років.

Крім того, дана особа перевіряється на причетність до вчинення інших злочинів на території Рівненського району Рівненської області.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури