Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Повідомлено про підозру рівнянці за фактом вбивства чоловіка та замаху на життя малолітньої доньки

07 вересня 2020

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури  повідомлено про підозру 44-річній жительці м. Рівне за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115, ч. 2  ст. 15, п. п. 1, 2, 13 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне протиправне заподіяння смерті іншій особі  та закінчений замах на умисне протиправне заподіянні смерті двох осіб, малолітньої дитини, особою, яка раніше вчинила вбивство).

В ході досудового розслідування встановлено,  що 5 вересня 2020 року, приблизно о 04 годині 15 хвилин, жінка, перебуваючи за місцем свого проживання здійснила постріл в скроневу ділянку голови свого чоловіка, застосувавши травматичну зброю – пістолет марки «ПМР», калібру 9 мм. Потерпілий помер на місці події.

Крім того, безпосередньо після вчинення умисного вбивства чоловіка, бажаючи настання наслідків у вигляді смерті малолітньої доньки, жінка здійснила не менше трьох пострілів за допомогою пістолету під патрони флобера «ПМФ-1» в бік дитини, внаслідок чого, заподіяла тілесні ушкодження у вигляді вогнепального непроникаючого поранення грудної клітки та лівої молочної залози без кровотечі.

Жінка виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, і була впевнена у смерті доньки. Однак своєчасно надана кваліфікована медична допомога врятувала життя потерпілій.

На даний час слідчим відділом Рівненського районного відділення Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області проводять першочергові слідчі (розшукові) дії, встановлюються обставини даного кримінально правопорушення та особи, які можуть бути причетними до його вчинення.

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваній у вигляді тримання під вартою.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури