Рівненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Правоохоронці провели відкриті уроки для учні навчальних закладів

25 травня 2023

Прокурор Рівненської окружної прокуратури разом з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області, провели ряд  відкритих урок для учнів.

Так, у ході зустрічей учням Рівненського ліцею №1, Рівненського економіко-правового ліцею, Рівненського ліцею «Престиж», Рівненського ліцею №15, Рівненського ліцею «Гармонія», Дядьковицького ліцею правоохоронці розповіли про права, які є у кожної дитини, з посиланням на законодавство, де вони закріплені.

Окрім того, прокурорами роз’яснено що таке насильство, як не боятися говорити про нього та його види. Також, наголошено на органах,  уповноважених захищати права та свободи дітей, способи комунікації з ними та номери телефонів урядових гарячих ліній.

Разом з тим, обговорено питання додержання правил безпеки під час літніх канікул, правил поводження у місцях масового відпочинку, зокрема на водоймах.

Також, наголошено на додержані вимог, які встановлені у період дії режиму воєнного стану, а також пояснено алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

 

Матеріали Рівненської окружної прокуратури