Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно посадовців Управління Держпраці в Рівненській області та їхнього спільника

07 липня 2020

Рівненською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно  посадовців Управління Держпраці в Рівненській області та  жителя Рівненського району. Їх звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190, ч.2 ст.190 КК України.

Досудове слідство встановило, що посадовці та посередник спонукали фізичну особу-підприємця надати неправомірну вигоду в сумі  150 000 гривень, які  нібито мали передати посадовим особам Управління Держпраці в Рівненській області за безперешкодне отримання дозвільних документів.

Проте, зловмисники не мали наміру передавати грошові кошти посадовим особам Управління Держпраці в якості неправомірної вигоди, а обернули їх на свою власну користь.

Після одержання неправомірної вигоди, у березні цього року, співучасників затримано, а грошові кошти вилучено. Обвинувальний акт скерований для розгляду до Рівненського міського суд.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників УСР в Рівненській області ДСР Національної поліції України.

За скоєне чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури