Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Прокуратура звертається до громадян з проханням повідомляти про відомі їм факти порушень прав пацієнтів реабілітаційних центрів

12 червня 2019

Триває на постійному контролі Рівненської місцевої прокуратури діяльність правоохоронних органів, направлена на виявлення та припинення протиправної діяльності так званих реабілітаційних центрів, у яких замість реабілітації і лікування від наркотичної, алкогольної чи гральної залежності хворі зазнають нелюдського поводження.

Діяльність таких закладів в Україні є невикоріненою. Наявні непоодинокі випадки жорстокого поводження з людьми, порушення їхніх прав та міжнародних стандартів.

У зв’язку з цим, звертаємо увагу всіх небайдужих громадян, що в разі наявності інформації про випадки незаконного позбавлення волі людей, їх викрадення чи застосування катувань у реабілітаційних центрах, установах соціального захисту, інших місцях несвободи Рівненської області потрібно повідомляти про такі протиправні дії правоохоронні органи, зокрема органи прокуратури. 

Повідомлення про факти порушень конституційних прав громадян приймаються у Рівненській місцевій прокуратурі за телефоном цілодобової «гарячої лінії» –  (0362) 62-09-52 та на електронну адресу rivne@pro.gov.ua.

У разі надходження подібних повідомлень будуть організовані перевірки та за наявності підстав, вживатимуться заходи до поновлення порушених прав громадян

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури