Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальника відділу Рівненської міської ради

07 липня 2020

Рівненською місцевою прокуратурою направлено до Рівненського міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника одного із відділів Рівненської міської ради, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 368, ч. 2 ст.369-2 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди та зловживання впливом).

Під час слідства встановлено, що начальник одного із відділів Рівненської міської ради, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині заборони використовувати свої службові повноваження та своє становище з метою одержання неправомірної вигоди, одержав від фізичної особи неправомірну вигоду в розмірі 2 100 доларів США за сприяння у пришвидшеному та безперешкодному погодженні дозвільної документації в структурних підрозділах Рівненської міської ради. 

Протиправну діяльність цієї особи викрито у квітні цього року. Тоді ж слідчими поліції проведено невідкладні обшуки у Рівненській міській раді, за місцем роботи та проживання підозрюваного, якого затримано.

Досудове розслідування у провадженні здійснювалось слідчими СВ Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області за процесуального керівництва прокурорів Рівненської місцевої прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Довідково: максимально відповідальність за вчинення зазначених кримінальних правопорушень передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури