Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Прокуратурою скеровано до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру до особи, яка обвинувачується у вбивстві чоловіка

21 лютого 2020

Рівненською місцевою прокуратурою 19.02.2020 скеровано до Рівненського районного суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно особи, яка обвинувачується у вчиненні умисного вбивства.

Нагадаємо, 23.08.2019 о 09 год. 00 хв., жінка, перебуваючи за місцем свого проживання в с. Обарів Рівненського району Рівненської області, шляхом удушення, вбила чоловіка та в подальшому, за допомогою ножа та сокири, намагалась розчленувати тіло.

Враховуючи характер вчинення злочину під час досудового розслідування у кримінальному провадженні було призначено стаціонарну судово-психіатричну експертизу. Відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи у жінки виявлено ознаки хворобливого розладу психічної діяльності та вона потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з суворим наглядом, у зв’язку із чим, до суду скеровано клопотання про застосування до неї примусових заходів медичного характеру.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури