Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Рівненська місцева прокуратура інформує щодо подій, які відбулися 25.05.2019 на Майдані Незалежності у м. Рівне

27 травня 2019

Рівненською місцевою прокуратурою 25.05.2019, реагуючи на повідомлення засобів масової інформації щодо затримання у м. Рівне двох осіб, у тому числі, однієї неповнолітньої, котрі здійснювали громадську акцію на майдані Незалежності, здійснено виїзд до Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області для з'ясування обставин описаних подій.

На час прибуття працівника Рівненської місцевої прокуратури до відділу поліції осіб, про яких повідомлялось у відділі не було. Працівниками поліції також не було складено процесуальних документів щодо затримання цих осіб, а лише протоколи про вчинення адміністративних правопорушень.

Слід зазначити, що перевірка з приводу законності складання адміністративних протоколів щодо цих осіб Рівненською місцевою прокуратурою не проводилась, оскільки вказане питання знаходиться поза межами компетенції органів прокуратури, визначених Законом України «Про прокуратуру».

Водночас за фактом доставлення згаданих осіб у відділ поліції призначено службову перевірку ГУНП в Рівненській області. З врахуванням матеріалів перевірки прокуратурою буде надана оцінка діям працівників поліції.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури