Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Рівненська місцева прокуратура продовжує системну протидію корупційним проявам

29 травня 2019

Рівненською місцевою прокуратурою як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції вживаються заходи з метою виявлення та попередження корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній та приватній сферах суспільних відносин.

Упродовж 2019 року за результатами проведеного місцевою прокуратурою моніторингу, до Управління захисту економіки в Рівненської області Департаменту захисту економіки Національної поліції України направлено 19 матеріалів відносно працівників правоохоронних органів, посадових осіб виконавчої влади та місцевого самоврядування для складання протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-6 КУпАП (тобто несвоєчасне подання без поважних причин декларації; неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані).

Спеціально уповноваженим суб’єктом за вказаними матеріалами складено 14 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення, за результатами розгляду яких, на даний час судами 4 винних осіб притягнуто до відповідальності.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури