Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Рівненською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру у зґвалтуванні жителю смт. Оржів

17 червня 2020

05.06.2020 Рівненською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру жителю смт. Оржів Рівненського району у вчиненні зґвалтування, тобто вчиненні дій сексуального характеру, без добровільної згоди потерпілої особи (ч.1 ст. 152 КК України).

За версією слідства, 30-річний мешканець смт. Оржів Рівненського району, у ніч з 04 на 05 червня 2020 року, перебуваючи у будинку, що належить 50-річній жительці цього ж селища, проти волі останньої, погрожуючи фізичним насильством та фізичною розправою, застосувавши фізичну силу, вчинив із нею дії сексуального характеру.

Підозрюваного затримано в порядку ст.208 КПК України та, в подальшому, слідчим суддею Рівненського районного суду задоволено клопотання слідчого, погоджене з прокурором, та обрано підозрюваному запобіжний захід у виді домашнього арешту.

         За вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.152 КК України особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури