Рівненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Скеровано до суду обвинувальний акт за фактом незаконного збуту 11 пакетиків з психотропною речовиною «амфетамін»

29 січня 2021

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури 27.01.2021 закінчено досудове розслідування кримінального провадження відносно 25-річного жителя м. Рівне за фактом вчинення 11 епізодів незаконного придбання, зберігання з метою збуту психотропних речовин «амфетамін» та «ЛСД» на території обласного центру, шляхом залишення «закладок» та надсилання даних про їх місцезнаходження кінцевим споживачам за допомогою інтернет месенджера «Telegram».

Також, Управлінням боротьби з наркозлочинністю в Рівненській області при отриманні вказаною особою посилки з поштового відділення та перевірці її вмісту, виявлено кристалоподібну речовину, зовні схожу на особливо небезпечну психотропну речовину «Alpha-PVP», вагою 120 грам.

Слід зазначити, що протягом тривалого часу обвинувачений перебував у розшуку, оскільки ухилявся від органу досудового розслідування, однак 23.01.2021 місцезнаходження останнього було встановлено та слідчим суддею, за клопотанням прокурора, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

За вчинення зазначеного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається  невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури