Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Триває робота щодо протидії правопорушенням, пов’язаним з корупцією

11 січня 2021

За участі прокурора Рівненської місцевої прокуратури, судом розглянуто  протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та притягнуто до адміністративної відповідальності колишнього сільського голову однієї із сільських рад  Рівненського району за  ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Встановлено, що після припинення повноважень, пов’язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, посадовець несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, без поважних на те причин.

Постановою Рівненського районного суду, колишнього посадовця визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Загалом, упродовж минулого року, за участі прокурорів Рівненської місцевої прокуратури, судами розглянуто 73 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, у яких прийнято рішення про накладення стягнення у вигляді штрафу на загальну суму понад 44 тис. грн.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури