Рівненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Триває робота з протидії правопорушенням, пов’язаним з корупцією

26 травня 2020

За участі прокурора Рівненської місцевої прокуратури, судом за результатами розгляду протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), притягнуто до адміністративної відповідальності працівника однієї із установ виконання покарань розташованої на території Рівненського району.

Встановлено, що вказаний посадовець несвоєчасно подав без поважних причин декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за 2018 рік.

Постановою Рівненського районного суду визнано винним та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Упродовж поточного року прокурором місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді судами 40 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, по всіх протоколах правопорушників визнано винними у вчиненні вказаних правопорушень та накладено стягнення у вигляді штрафу.

Усього, за порушення вимог фінансового контролю на правопорушників судом накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму понад 22 тис.100 грн.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури