Рівненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

У Рівненській окружній прокуратурі обрали двох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів

13 липня 2022

На виконання рішення Ради прокурорів України від 29 червня 2022 року № 24 та наказу Генерального прокурора від 01.07.2022 № 112 щодо скликання та проведення позачергової всеукраїнської конференції прокурорів, 12.07.2022 Рівненською окружною прокуратурою проведено збори прокурорів для обрання делегатів на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів, що відбудеться 26 серпня 2022 року.

Свою кандидатуру в делегати на конференцію міг висунути будь-який прокурорський працівник Рівненської окружної прокуратури, який сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Головував на зборах перший заступник керівника Рівненської окружної прокуратури Максимчук Андрій Петрович, який оголосив порядок денний, потенційних кандидатів та процедуру проведення голосування.

Двох делегатів від Рівненської окружної прокуратури визначали більшістю голосів шляхом таємного голосування.

Так, учасниками всеукраїнської конференції прокурорів від Рівненської окружної прокуратури стануть керівник окружної прокуратури Горковенко Максим Васильович та прокурор прокуратури Бучинський Валентин Леонардович.

Матеріали Рівненської окружної прокуратури