Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

У Рівному припинено діяльність низки нелегальних автозаправних станцій

06 грудня 2018

Прокуратурою спільно з іншими правоохоронними органами вживаються системні заходи, спрямовані на припинення на території регіону незаконної діяльності автозаправних станцій.

Так, за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури працівниками Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області та управління захисту економіки в Рівненській області ДЗЕ Національної поліції України протягом листопада-грудня 2018 року проведено  низку санкціонованих оглядів, за результатами яких викрито та припинено у м. Рівне діяльність 19 нелегальних автозаправних станцій та пунктів. 

Вжитими заходами забезпечено вилучення 16 металевих споруд типу кіоск, автозаправне обладнання,  4 металеві цистерни з пальним, пластикові бочки, вантажний автомобіль із напівпричепом та припинено продаж пального.

Зазначені слідчі дії із залученням спеціалістів Головних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Рівненській області, Держгеокадастру у Рівненській області та Управління Держпраці у Рівненській області проведено в межах кримінального провадження, що розслідується за ч.3 ст.197-1 КК України (самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці).

На даний час триває досудове розслідування, вживаються заходи щодо встановлення організаторів та інших осіб, причетних до протиправної діяльності, з метою притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.

Протидія правоохоронних органів Рівненщини підпільним виробництвам на ринку нафтопродуктів триває.

 

 

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури