Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

У жителя Рівненщини вилучено бурштин-сирець орієнтовною вартістю 500 тис грн

03 жовтня 2018

Рівненська  місцева прокуратура у взаємодії з  правоохоронними органами продовжує роботу з протидії незаконним операціям з бурштином на території регіону.

Так, за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури  працівники Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області та управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України провели 02.10.2018 обшуки, в ході яких вилучили майже 25 кг незаконно видобутого бурштину-сирцю.

Бурштин великих фракцій виявлено та вилучено у домоволодіннях та підсобних приміщеннях, які на праві власності належать  жителю області. Орієнтовна вартість вилученого «сонячного каміння» становить 500 тис грн. 

Слідчі дії проведено у рамках кримінального провадження за ст. 198 КК України (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом). На даний час готується клопотання про накладення арешту на вилучене майно.

Працівники прокуратури спільно з слідчими поліції встановлюють коло осіб, причетних до видобутку та переміщення дорогоцінного каміння, здійснюються необхідні слідчі дії.

 

 

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури