Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Використав підроблені документи і отримав субсидію – тепер постане перед судом

25 вересня 2020

Рівненською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування та 21 вересня 2020 року до Рівненського міського суду Рівненської області скеровано обвинувальний акт стосовно 57-мирічного жителя Рівненського району. Його обвинувачують у шахрайстві та використанні підроблених документів(ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України).

Так, у грудні 2019 року, чоловік подав до Управління соціального захисту Рівненської районної державної адміністрації  заяву про призначення йому житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, в яку було внесена неправдива інформація.

За результатами розгляду даної заяви та декларації, Управлінням соціального захисту Рівненської районної державної адміністрації, будучи введена в оману, здійснено розрахунок та виплату житлової субсидії для відшкодування витрати на оплату житлово-комунальних послуг за період 2015-2016 років.

Вказаними діями особою заподіяно шкоду державі на суму 11 000 гривень.

За вчинення даних кримінальних проступків особа може отримати максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури