Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

За хуліганські дії із застосуванням вибухового предмета, рівнянину обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

30 серпня 2019

За результатами розгляду клопотання Рівненської місцевої прокуратури слідчий суддя Рівненського районного суду виніс ухвалу про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою стосовно 38-річного жителя м. Рівне.   

Так, 26.08.2019, приблизно о 05 год. 00 хв., чоловік, перебуваючи в с. Нова Любомирка Рівненського району Рівненської області, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, кинув пляшку із запалювальною сумішшю та предмет, зовні схожий на гранату, у приміщення кафе, в результаті чого пошкоджено майно.

Чоловік підозрюється у вчиненні злочину, що передбачений ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю із застосуванням іншого предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень).

Відтак, врахувавши доводи прокурора, суд визнав їх обґрунтованими та ухвалив застосувати до підозрюваного запобіжний захід, пов'язаний із ізоляцією останнього

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури