Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

За замах на зґвалтування чоловік проведе за гратами 4 роки

28 березня 2017

У листопаді 2016 року жителька м.Рівне близько 4 години ранку йшла на роботу по одній із вулиці обласного центру. Біля одного із житлових будинків на жінку напав незнайомий чоловік, який силою затягнув її в провулок, де намагався зґвалтувати.

Завдяки активному фізичному супротиву потерпілої, яка на щастя, не розгубилась у даній ситуації, а також свідкам події, які, почувши крики, одразу викликали працівників патрульної поліції, нападник не довів свій злочинний умисел до кінця та був затриманий на місці.

Нападником виявився непрацюючий 29-річний уродженець Гощанського району.

Під час судового розгляду обвинувального акта прокурор надав та обґрунтував беззаперечні докази на підтвердження вини обвинуваченого.

Рівненський міський суд погодився з позицією прокурора та визнав чоловіка винним у вчиненні замаху на зґвалтування (ознаки кримінального правопорушення, що передбачене ч.3 ст.15, ч.1 ст.152 КК України).

Останній у скоєнні злочину розкаявся та попросив вибачення у потерпілої. Однак, при призначенні покарання суд врахував ще й ті обставини, що чоловік вже притягався раніше до кримінальної відповідальності та на час вчинення злочину відбував іспитовий строк.

Згідно із вироком суду особі призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки.

 

 

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури