Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Засуджено до 7 років 2 місяців позбавлення волі двох жителів міста Рівне, які вчинили розбійні напади, грабежі та інші злочини

25 червня 2020

Погодившись із позицією прокурора Рівненської місцевої прокуратури, колегією суддів Рівненського міського суду 22.06.2020 винесено вирок, яким 28-річного та 29-річного мешканців обласного центру засуджено до 7 років 2 місяців позбавлення волі із конфіскацією майна за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.186, ч.2 ст.187, ч. 3 ст. 187, ст.395 КК України (грабіж, вчинений повторно, за попередньою змовою групою осіб; розбій, вчинений особою, яка раніше вчиняла розбій, за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло; порушення правил адміністративного нагляду).

У суді прокурором доведено, що у жовтні 2016 року вказані особи, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності, проникли в квартиру, яка розташований в одному з житлових будинків міста Рівне, де вчинили розбійний напад на жінку, приставивши їй до горла ніж та заподіяли тілесні ушкодження, після чого незаконно заволоділи грошовими коштами,  електричною праскою, трьома ноутбуками та золотими виробами.

Крім того, упродовж вересня 2016 року – січня 2017 року один з цих обвинувачених, у районі автовокзалу міста Рівне, вчинив розбійний напад та серію грабежів відносно рівнян та жителів області, під час вчинення яких заподіяв потерпілим тілесні ушкодження та заволодів їх особистими речами.

На даний час вказаний вирок суду законної сили ще не набрав.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури