Рівненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Завдяки Рівненській місцевій прокуратурі попереджено неправомірне стягнення з міського бюджету майже 6 мільйонів гривень

15 лютого 2019

За апеляційною скаргою Рівненської місцевої прокуратури скасовано судове рішення, що могло стати підставою незаконного стягнення з міського бюджету Рівного близько 6 млн.грн.

Йдеться про судовий спір, який один з приватних вищих навчальних закладів міста Рівного виграв у міської ради, внаслідок чого з міського бюджету на його користь мало бути сплачено майже 8 млн.грн. (1,95 млн.грн. – коштів, сплачених за майно, та 5,89 млн.грн. – інфляційних витрат) за недобудований дитячий садок на вулиці Євгена Коновальця, 16, в місті Рівному.

Неналежне здійснення представницьких повноважень щодо захисту інтересів територіальної громади міською радою в судовому засіданні, а також несплата останньою судового збору за оскарження рішення в апеляційному порядку, створили передумови до нанесення збитків інтересам територіальної громади та держави у значних розмірах.

У зв’язку з цим, з метою здійснення представництва інтересів держави, Рівненською місцевою прокуратурою в апеляційному порядку оскаржено вищевказане рішення суду з підстав його незаконності.

Як результат, рішенням Північно-західного апеляційного господарського суду від 14.02.2019 підтримано законну позицію Рівненської місцевої прокуратури та відмовлено навчальному закладу у задоволені його позовних вимог в частині стягнення з міського бюджету інфляційних
витрат в розмірі 5,871 млн.грн., – повідомив керівник Рівненської місцевої прокуратури Володимир Самардак.

 

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури