Рівненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Жінку судитимуть за шахрайство на понад 4 млн.грн.

07 червня 2021

Рівненською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та до Рівненського міського суду скеровано обвинувальний акт щодо 49-річної мешканки Рівненщини, за фактами її співучасті в організації шахрайства в особливо великих розмірах та підробленні документів, які подаються для державної реєстрації юридичної особи (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205-1, ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 190 КК України).

За даними досудового розслідування жінка, за попередньою змовою з іншими особами, згідно розробленого злочинного плану, по підроблених документах через ряд державних реєстраторів та нотаріусів створили фіктивне товариство, в статутний капітал якого незаконно внесли майно рівнянки, яке потім реалізували на підставних осіб, використовуючи підроблені документи. Таким чином вони заволоділи двома об’єктами нерухомості та чотирма земельними ділянками, загальною вартістю понад 4 млн. грн.

Матеріали досудового розслідування щодо двох інших фігурантів виділені в окремі провадження.

Санкція статтей передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальному покаранню, доки  її вину  не буде  доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Рівненської окружної прокуратури