Рівненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Rivne

Жительку Дубенського району судитимуть за подвійну приватизацію землі

31 березня 2023

Прокурори Рівненської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки Дубенського району, яку обвинувачують у шахрайстві, що завдало значної шкоди (ч. 2 ст. 190 КК України).

Так, у ході досудового розслідування встановлено, що у 2019 році жінка отримала у приватну власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в одному з сіл Дубенського району. Проте, приховуючи цей факт, у червні 2020 року вона знову подала до Новоукраїнської сільської ради Рівненського району (нині  Олександрійська сільська рада) заяву про затвердження проєкту землеустрою та безоплатну передачу у власність іншої земельної ділянки з цим же цільовим призначенням.

На підставі заяви депутати сільської ради прийняли рішення про передачу у власність земельної ділянки комунальної власності площею майже 1 га, вартістю 225 тисяч гривень.

Свою вину обвинувачена визнає та запевняє, що розкаюється.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні поданий до Рівненського районного суду.

Досудове розслідування проводили слідчі СВ ВП № 1 Рівненського РВП ГУНП в області.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Рівненської окружної прокуратури